Ładowanie Konfiguracji Stylów. Proszę czekać...

793 75 1234      

 

moje zdj

 

Nazywam się Mariusz Potoczek. W czerwcu 2009 roku ukończyłem studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku matematyka - specjalność edukacja  matematyczna. Dwa lata później uzyskałem tytuł magistra na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek matematyka - specjalność edukacja  nauczycielska.

Podczas studiów oraz przez ostatnie 5 lat po studiach pracowałem w szkołach  każdego szczebla, tj. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia.

W  roku szkolnym 2014/2015 moi uczniowie uzyskali najlepszy wynik z  egzaminu w Gminie Chełmiec.

Zmotywowany tym sukcesem oraz licznym gronem zadowolonych uczniów i  rodziców, postanowiłem otworzyć własną szkołę matematyki i nazwałem ją Akademia  Pitagorasa.

Zazwyczaj nauczyciel korepetytor pomaga rozwiązać zadanie domowe "na jutro", ja natomiast staram się uczyć uczniów jak rozwiązywać je samemu, jak zdobyć wiarę we własne możliwości w szkole. Jestem cierpliwy, wymagający, wyczulony na problemy uczniów i gotowy rozwiązać każdy ich problem. Pracuje na wyjątkowo precyzyjnie dobranych materiałach, wzmacniając tym samym swój warsztat. Wielu ludzi ma wrażenie, że matematyka jest nudna – zapisz się na moje zajęcia, a wspólnie ją ożywimy.

W mojej szkole uczę przede wszystkim myślenia, zapamiętywania, przyswajania informacji, rozwiązywania problemów - każdego mojego ucznia traktuje poważnie, staram się, żeby maksymalnie wykorzystał spędzony u mnie czas.

Matematyka i łamigłówki logiczne od najmłodszych lat były moją pasją, i chciałbym tą pasją zarazić również Ciebie.

Zapisz się na moje lekcje, a gwarantuję Ci, że nie tylko poprawisz swoje oceny, ale również z dużo większą pewnością podejdziesz do swojego egzaminu (gimnazjalnego, maturalnego) i zdasz go na 100% swoich możliwości.


Moje priorytety:

Wierze, że zawsze jest dobry moment, żeby zacząć się uczyć matematyki – możesz zacząć u mnie naukę zarówno na początku roku szkolnego, jak i w jego trakcie.


Problemem jest tylko sposób nauczania i podejście nauczyciela – uczniowie uwielbiają matematykę, ale trzeba ją pokazać z właściwej strony.


Na moich zajęciach uczniowie budują wiarę w siebie i rozwijają pasję do przedmiotu, którym będą się posługiwać przez całe życie.