Maturzyści

Zajęcia maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym skierowane są do uczniów klas maturalnych zdających egzamin dojrzałości w maju 2019 roku.

Lekcje mają na celu kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z matematyki. Podczas zajęć gruntownie tłumaczony jest materiał obowiązujący na egzaminie maturalnym. Przygotowujemy zarówno do poziomu podstawowego jak i rozszerzonego.

Istnieje możliwość skorzystania tylko z zajęć grupowych.

Kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym to zajęcia kładące nacisk na umiejętności rozwiązywania zadań z zakresu matury podstawowej: zadań zamkniętych, zadań otwartych krótkiej i rozszerzonej odpowiedzi. Na zajęciach uczeń zapoznaje się z niezbędną teoretyczną wiedzą (definicje, twierdzenia, wzory) prezentowaną jako narzędzie do rozwiązywania zadań. System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym przerobionym dziale sprawia, że matematyka staje się naprawdę prosta!

Kurs maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym to zajęcia kładące nacisk na umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywaniu zadań z zakresu zarówno matury podstawowej jak i rozszerzonej.

Na zajęciach uczeń wykorzystuje wiedze teoretyczną w zastosowaniu jej do rozwiązywania różnorodnych typów zadań. System powtórek po każdych zajęciach oraz testów kontrolnych po każdym przerobionym dziale sprawia,  że matematyka nie dość, że staje się prosta to także logiczna i zrozumiała.

 

Zajęcia na poziomie podstawowym dla grup (4-8 osób) obejmują średnio 90 – 120 godzin lekcyjnych (w zależoności od posiadanych umiejętności danej grupy). Zajęcia odbywają się średnio 2 razy w tygodniu po 2 godziny (4 godz. tygodniowo)  – od września 2017 do 30 kwietnia 2018.

Zajęcia można rozpocząć w późniejszym terminie niż we wrześniu (o ile będą wolne terminy).

 

Zajęcia na poziomie rozszerzonym dla grup (4-8 osób) obejmują średnio 150 – 180 godzin lekcyjnych (w zależoności od posiadanych umiejętności danej grupy). Zajęcia odbywają się średnio 2 razy w tygodniu po 3 godziny lekcyjne (6 godz. tygodniowo) – od września 2017 do 30 kwietnia 2018.

Zajęcia można rozpocząć w późniejszym terminie niż we wrześniu (o ile będą wolne terminy).

Maturzysto…

uczyłeś się u Nas, a nie zdałeś matury – jako JEDYNI w Nowym Sączu zwracamy Ci wszystkie pieniądze, które Nam wpłaciłeś. 

Utwórz własną grupę

(z kolegami i koleżankami z klasy) i skorzystaj z promocji

Oferta dla grup:

1. Dołącz do znajomych na facebooku, a otrzymasz pierwszą godzinę lekcji w grupie gratis.

2. Przyprowadź  do Akademii Pitagorasa:
✔ minimum 3 znajomych i stwórzcie wspólną grupę, a w nagrodę otrzymasz 20% zniżki na wszystkie lekcje przez 3 miesiące, a Twoi znajomi po 5% każdy (grupa musi się składać z uczniów tej samej klasy, warunek nie tyczy się tylko  maturzystów) lub
✔  4 znajomych, a otrzymasz 30% zniżki na wszystkie lekcje przez 3 miesiące, a Twoi znajomi po 10% każdy lub
✔  5 znajomych, a otrzymasz 40% zniżki na wszystkie lekcje przez 3 miesiące, a Twoi znajomi po 15% każdy lub
✔  6 znajomych, a otrzymasz 50% zniżki na wszystkie lekcje przez 3 miesiące, a Twoi znajomi po 20% każdy lub
✔  7 znajomych, a otrzymasz 60% zniżki na wszystkie lekcje przez 3 miesiące, a Twoi znajomi po 25% każdy.

Grupa może liczyć maksymalnie 8 osób (Ty + 7 Twoich znajomych).

Możesz uzyskać nawet 60% zniżki, a Twoi znajomi po 25% każdy.

  Gwarantujemy:

  • Wysoki poziom nauczania
  • Próbne matury
  • Sprawdziany/kartkówki kontrolne
  • Prace domowe
  • Praca na arkuszach dostosowanych do aktualnych wymagań maturalnych
  • Bezpłatne materiały dydaktyczne (w tym tablice matematyczne)
  • Zajęcia w grupach max 8 osobowych
  • Stałe terminy zajęć dostosowane do potrzeb wszystkich uczniów

Masz pytania? Dzwoń!

793 75 1234