O mnie

Nazywam się
MARIUSZ POTOCZEK

W czerwcu 2009 roku ukończyłem studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku matematyka – specjalność edukacja matematyczna. Dwa lata później uzyskałem tytuł magistra na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, kierunek matematyka – specjalność edukacja  nauczycielska.

Podczas studiów oraz po studiach w latach 2009 – 2015 pracowałem w szkołach każdego szczebla, tj. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia.

W roku szkolnym 2014/2015

moi uczniowie z dwóch klas uzyskali jeden z najlepszych wyników z egzaminów w powiecie nowosądeckim. Zmotywowany tym sukcesem oraz licznym gronem zadowolonych uczniów i rodziców, postanowiłem otworzyć własną szkołę matematyki i nazwałem ją Akademia Pitagorasa.

Zazwyczaj nauczyciel korepetytor pomaga rozwiązać zadanie domowe „na jutro”, ja natomiast staram się uczyć uczniów, jak rozwiązywać je samemu, jak zdobyć wiarę we własne możliwości w szkole. Jestem cierpliwy, wymagający, wyczulony na problemy uczniów i gotowy rozwiązać każdy ich problem. Pracuję na wyjątkowo precyzyjnie dobranych materiałach, wzmacniając tym samym swój warsztat. Wielu ludzi ma wrażenie, że matematyka jest nudna. Ty też tak myślisz? Proponuję, zapisz się na moje zajęcia, a wspólnie ją ożywimy!

W mojej szkole uczę przede wszystkim myślenia, zapamiętywania, przyswajania informacji, rozwiązywania problemów – każdego mojego ucznia traktuję poważnie, staram się, żeby maksymalnie wykorzystał spędzony u mnie czas.

Matematyka i łamigłówki logiczne od najmłodszych lat były moją pasją i chciałbym tą pasją zarazić również Ciebie!

Zapisz się na moje lekcje, a gwarantuję Ci, że nie tylko poprawisz swoje oceny, ale również z dużo większą pewnością podejdziesz do swojego egzaminu (ósmoklasisty, maturalnego) i zdasz go na 100% swoich możliwości.