Niezmiernie miło mi poinformować, że tradycyjnie jak co roku, wszyscy uczniowie Akademia Pitagorasa Szkoła Matematyki zaliczyli swój egzamin maturalny z matematyki. W tym roku padł rekord: średni wynik z matury z matematyki na poziomie podstawowym to 80% (najwyższy wynik 100% w przypadku kilku osób). Na poziomie rozszerzonym średni wynik to 64% (najwyższy wynik 86%).

 

TROCHĘ STATYSTYKI:

Średnie wyniki OGÓLNOPOLSKIE z matematyki:

  • poziom podstawowy 58% (mediana 58%)
  • poziom rozszerzony 39% (mediana 34%)

Na poniższych zdjęciach przedstawione są informacje OGÓLNOPOLSKIE (źródło: Centralna Komisja Egzaminacyjna). Raz jeszcze gratuluję maturzystom wyników i dziękuję za włożony trud! Już teraz zapraszam wszystkich przyszłorocznych maturzystów zainteresowanych jak najlepszym przygotowaniem do matury 2020 z matematyki do zapisania się na zajęcia rozpoczynające się od września 2019. Liczba miejsc ograniczona! Ostateczny termin zapisu upływa z dniem 20 września.

Od początku istnienia szkoły (4 lata) jako jedyny w Nowym Sączu deklaruję, że zwrócę 100% wpłaconych pieniędzy w przypadku, kiedy będąc moim uczniem, nie zdasz matury, niezależnie ile lat będzie trwała nauka. Jak dotąd wszyscy zdali.